Aktualności

Przewodnik w skrócie2022-08-16

Moi Mili,

kilka wskazówek ułatwiających Wam uczestnictwo w Trend House:

  1. Twoja karta klubowa daje Ci nieograniczony 24h* dostęp do Living Roomu, Research Roomu, Restauracji Masterminds, a także tarasu widokowego na 21-piętrze (taras dostępny od godz. 8.00 do 20.00 w sezonie wiosenno-letnim)
  2. Główna przestrzeń Living Roomu - to miejsce, do którego możesz zapraszać swoich gości z zewnątrz, w którym możesz pracować, odpoczywać, rozmawiać online lub telefonicznie (oczywiście tak, aby nie zakłócać przyjemności z przebywania innym klubowiczom)
  3. Przestrzeń Research Roomu to miejsce do pracy cichej, strefa skupienia, do której proszę nie zapraszaj swoich gości, ani nie przeprowadzaj w środku rozmów telefonicznych/video. W bibliotece znajdują się książki, które możesz wypożyczać podsyłając mi wcześniej informacje o wybranym tytule.
  4. Raz w miesiącu organizowane jest główne spotkanie społeczności (ostatnia środa miesiąca) w formule Family Time z muzyką na żywo, poprzedzone (raz na 2 miesiące) Welcoming Ritualem dla nowych klubowiczów w postaci degustacji polskich win naszego Partnera Winnicy Dwórzno.
  5. Klubowiczom przysługuje pakiet zniżek na oferty naszych partnerów (zobacz aktualność: Benefity klubowe)
  6. O wszystkich aktualnościach i wydarzeniach możesz przeczytać na zamkniętej grupie na Linkedin Trend House Warsaw
  7. W kalendarzu aplikacji możesz zapisać się na wydarzenia organizowane dla społeczności
  8. Klub Trend House to platforma dla Twoich pomysłów i projektów. Jeśli masz jakieś uwagi, propozycje, opinie zawsze je zgłaszaj i wspólnie postaramy się je zrealizować!
  9. Możesz wynająć salę konferencyjną Strategy na godziny w cenie 100 zł brutto/h za pośrednictwem aplikacji, z szybką płatnością i automatyczną fakturą - przejdź do zakładki Grafik zajęć / Wynajem Sal

*w godzinach wieczornych oraz w weekendy nie jest dostępna obsługa klubu ani pomoc techniczna.

Wróć do listy